вторник, 25 июня 2019 г.

Запоріжжя-Маріуполь: вчимося разом
   В межах Меморандуму співпраці між КЗ «ЗОІППО» ЗОР та Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ 18-20 червня 2019р. в м. Маріуполь був проведен тренінг для молодіжних лідерів Донецької області з використання інтерактивних профілактичних інструментів з питань репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ/СНІДу та ІПСШ «Маршрут безпеки» та «Профілактика ВІЛ/СНІДу на робочому місці». Тренінг проводила старший викладач кафедри реабілітаційної педагогіки та здорового способу життя КЗ «ЗОІППО» ЗОР Ірина Мінакова.
   В тренінгу взяли участь 12 молодіжних лідерів з Донецької області. Головною метою тренінгу було підготувати команду тренерів-фасилітаторів за освітнім інструментом з питань репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ/СНІДу та ІПСШ «Маршрут Безпеки» та «Профілактика ВІЛ/СНІДу на робочому місці.
   Учасники отримали базову інформацію з питань ВІЛ/СНІД та репродуктивного здоров’я, необхідну для якісного впровадження освітніх інструментів з питань репродуктивного здоров’я, профілактики ВІЛ/СНІДу та ІПСШ. Сформовані навички тренерства, учасники продемонстрували під час проведення практичних занять.
   Творча, невимушена, весела атмосфера на тренінгу була створена завдяки співпраці та порозумінню між тренером та учасниками.
   Велика подяка Координатору проекту «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами» Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ Катерині Мінаковій за створення комфортних умов для проведення тренінгу.
   Бажаємо учасникам тренінгу успіхів в провадженні інтерактивних профілактичних інструментів.

Комментариев нет:

Отправка комментария